Wynajem busów i samochodów

Wynajem busa 8 osobowego

Bus 8 osóbEkonomiczny, wygodny i łatwy w prowadzeniu bus Renault Traffic. Doskonałe na weekendowy wypad za miasto dla niezależnych - istnieje możliwość wynajmu busów bez kierowcy. W ofercie posiadamy cztery tego typu samochody.

VIP transport - Wynajem samochodu z kierowcą

Mercedes S class lub Opel Insignia - w zależności od tego czy potrzebny jest reprezentacyjny wygląd czy sportowa dynamika. To rozwiązanie które dedykowane jest osobom potrzebującym profesjonalnego samochodu i doświadczonego anglojęzycznego kierowcy.

Transport VIP Transport VIP kierowca

Wynajem samochodu do ślubu

Doświadczony kierowca zapewni komfortowy i bezpieczny przejazd, a Młoda Para będzie mogła celebrować piękno chwili i zrobić wrażenie na zaproszonych Gościach. Posiadane doświadczenie w obsłudze tego typu zleceń, pozwala nam przejąć ciężar obowiązków związanych z transportem i zapewnić komfort pscyhiczny i spokój niezbędny w tak ważnym momencie. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Auto weselne - Pani Młoda Auto weselne - Szampan Auto weselne - Dekoracja Auto weselne - Kwiaty Auto weselne - Dekoracja

Przewóz Gości weselnych.

Zgrany zespół kierowców zapewni punktualny i precyzyjny przewóz Gości, w przypadku kiedy wybiorą Państwo tą usługę z naszej oferty. Zapewniamy konkurencyjne ceny a przy kompleksowej obsłudze transportu weselnego istnieje możliwość atrakcyjnego rabatu.

Flota busów
Zobacz nasze samochody flota 4

Formularz rezerwacji busa / samochodu

Fotelik dziecięcy
Telefon
Komputer z dostępem do internetu
Tablet
Kontakt
Laurico sp. z o.o.
ul. Berka Joselewicza 26
31-031 Kraków
PRF